מכשיר לניטור נשימה לתינוקות

תמר נולדה עם בעית נשימה קלה. לא משהו שהדאיג אף אחד חוץ מההורים שלה. המליצו לנו, כמו לכולם, לא לשים אותה לישון על הבטן מחשש למוות בעריסה. חיים קשים – הילדה מאוד אוהבת לישון על הבטן. אז נשארים ערים כדי להסתכל עליה ישנה על הבטן, או מתעוררים כי היא לא מוכנה לישון על הגב יותר מחצי שעה. מצאתי את עצמי מסתכל עליה עד שעה שלוש בלילה. בשעה שלוש וחמש דקות מסרתי אותה למינקת והלכתי להתנחם באינטרנט.

לא הייתי מודע לשוק הענק של חיישני נשימה לתינוקות. לכל הורה מודאג יש כתובת, והכתובת שלי היתה www.babymonitordirect.com. למדתי שהחיישן היעיל ביותר הוא משטח קשיח שנמצא מתחת למזרון ומרגיש כל תנועה. עם כל תנועה נדלק אור ירוק קטן שאומר להורה המודאג: הילד שוב שאף אויר, אתה יכול לחזור להיות לחוץ במידה סבירה. אם אין תנועה במשך 20 שניות המכשיר מתחיל לצרוח באימה. נחמד.

הייתי חייב כמובן לבדוק את כל המכשירים שהוצעו למכירה ב eBay . הכי פופלרי הוא המכשיר של angelcare שמאפשר גם לשמוע עם התינוק בוכה דרך ווקי-טוקי קטן. הביקורות בסך הכל טובות. חיפשתי גם את הגרסה של tommy tippee שראיתי בחנות, אבל אפילו משומש זה עולה המון. לחברה הזו יש שני דגמים. מספר שמונה אפילו מציג את הטמפרטורה בחדר של התינוק, אבל הביקורות אומרות שהוא לא מדויק. ויש חברות שהגדילו לעשות וחיברו מצלמת וידאו שמצלמת בטווח אינפרה אדום כדי שההורה שיושב בסלון יוכל לראות שהביבי שלו מחייך מתוך שינה. לא צריך להגזים, אנחנו רק רוצים לדעת שהיא ממשיכה לנשום כשאנחנו ישנים. אגב המכשיר הטוב ביותר הוא כניראה baby sense II כי יש לו שני משטחים. משטח אחד מתאים לתינוק קטן וחמוד שלא הולך לשום מקום בלילה, אבל כשהוא גדל המכשיר עלול לצווח באימה בכל פעם שהוא זוחל אל מחוץ לחיישן. לכן יש שניים. קשה להבין איך חיו הורים לפני זה.

ביום ראשון בבוקר הדחיפות והעייפות הכריעו אותי לא לחכות למכרז הבא בEbay. הלכתי אחרי כבוד לארגוס וקניתי את הגרסה היותר זולה של tommy tippee – מהדורה מספר 6. חיברתי את הילדה למוניטור וישנתי כמו תינוק. אגב לישון כמו תינוק זה אומר להתפתל עם בעיות עיכול וגזים כל הלילה, ולהתעורר על שעתיים כדי לאכול.

– – – – – – – – – – –

פורסם גם בבלוג הישן (ויש תגובות למי שמעונין) 

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.