שקופית חסות בגלות רוחנית

סביר להניח שהגעת לדף הזה כי לחצת על הקישור "מה זה?" שלצד ההודעה על שקופית חסות. כל הכבוד! סימן שאתה סקרן וחקרן ורוצה לדעת מה קורה.

שקופית החסות היא פשוט עמוד אינטרנט עם קישורים מגוגל שאמורות להיות קשורות לנושא עליו אני כותב. לחיצה על  הקישורים מעבירה אלי כסף. הקישורים עצמם יכולים להוביל אותך לאתרים שעוסקים בנושא של העמוד.

הקישור בסוף המאמר אמור לא להפריע לכתיבה ולתפוס את תשומת הלב של אותם מעטים שגולשים לשם הסקרנות, שקראו את מה שכתבתי עד הסוף, ויש להם זמן וחשק להכנס לעמוד נוסף ואולי למצוא מידע (מסחרי) שאחרת לא היה מגיע אליהם. 

יצרתי כמה קטגוריות שאמורות להתאים פחות או יותר לדברים עליהם אני כותב. אם קראת מאמר שקשור לבודהיזם יכול להיות שבסופו יהיה קישור לעמוד "פסיכולוגיה בודהיסטית" ובו קישורים לאתרים שעוסקים בנושאים האלה ובנושאים קרובים לאלה.

עשיתי מאמצים על מנת לא להפר את ההסכמים שלי עם רשימות ועם גוגל. הדפים מכילים תוכן אמיתי, והקישור ברשימות אינו בעצמו פרסומת. בכל מקרה אני לא צופה לגרוף רווחים עצומים, אבל הנסיון שלי מראה שכמעט בכל יום מישהו מקיש על קישור של גוגל ובסופו של דבר פעם בכמה חודשים מגיעה המחאה בדואר על 100 דולר. את הכסף אנחנו מעבירים לחברה שמייצרת את החיתולים של תמרי.

תודה על תשומת הלב.

—————————————————

שקופית חסות: איך להרוויח מכתיבה בבלוג

 

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.